AG NEOVO Monitor 27 cali SC-2702 LED VA FHD HDMI VGA BNC
AG NEOVO Monitor 27 cali SC-2702 LED VA FHD HDMI VGA BNC AG NEOVO Monitor 27 cali SC-2702 LED VA FHD HDMI VGA BNC to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AG NEOVO Monitor 27 cali SC-2702 LED VA FHD HDMI VGA BNC
AG NEOVO Monitor 27 cali SC-2702 LED VA FHD HDMI VGA BNC to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Zasilacz Kabel VGA Kabel Audio Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna . Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0 Serwisowe, 2 x BNC (Video), 2 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: Pochylenie: -5° do 23°.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0 Serwisowe, 2 x BNC (Video), 2 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz Kabel VGA Kabel Audio Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0 Serwisowe, 2 x BNC (Video), 2 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 51.9mm |
| Głębokość z podstawą | 238.7mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Model | SC-2702 |
| Pozostałe parametry | Pochylenie: -5° do 23° |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 366.6mm |
| Wysokość z podstawą | 454.7mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- SC-2702
- Pozostałe parametry
- Pochylenie: -5° do 23°
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- VA
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI
1 x USB 2.0 Serwisowe
2 x 3,5 mm minijack
2 x BNC (Video) - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
RoHS - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Zasilacz Kabel VGA Kabel Audio Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
- Wysokość
- 366.6mm
- Szerokość
- Głębokość
- 51.9mm
- Kontrast dynamiczny
- 20 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 454.7mm
- Głębokość z podstawą
- 238.7mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710739597325
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także