Hikvision Monitor DS-D5024F2-1P2
Hikvision Monitor DS-D5024F2-1P2 Hikvision Monitor DS-D5024F2-1P2 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS), ePrivacy Filter (Lenovo). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS), ePrivacy Filter (Lenovo).
Hikvision Monitor DS-D5024F2-1P2
Hikvision Monitor DS-D5024F2-1P2 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS), ePrivacy Filter (Lenovo). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor × 1 Zasilacz (12 V, 2,5 A) × 1 Kabel HDMI (1,5 m) × 1 Instrukcja obsługi × 1 Wielojęzyczna instrukcja × 1 . Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor × 1 Zasilacz (12 V, 2,5 A) × 1 Kabel HDMI (1,5 m) × 1 Instrukcja obsługi × 1 Wielojęzyczna instrukcja × 1 |
| Czas reakcji new | 14ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 37.5mm |
| Głębokość z podstawą | 189.4mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Model | DS-D5024F2-1P2 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04mm |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 25W |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 538.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS), ePrivacy Filter (Lenovo) |
| Waga | 2.8kg |
| Wysokość | 324.79mm |
| Wysokość z podstawą | 408.21mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 2.8kg
- Model
- DS-D5024F2-1P2
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
ePrivacy Filter (Lenovo) - Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.46mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527.04mm
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 14ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 300:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio out
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 25W
- Akcesoria w zestawie
- Monitor × 1 Zasilacz (12 V, 2,5 A) × 1 Kabel HDMI (1,5 m) × 1 Instrukcja obsługi × 1 Wielojęzyczna instrukcja × 1
- Wysokość
- 324.79mm
- Szerokość
- 538.4mm
- Głębokość
- 37.5mm
- Wysokość z podstawą
- 408.21mm
- Głębokość z podstawą
- 189.4mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 6942160475622
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także