Philips Monitor 27M2C5201L 27 cali Curved VA 180Hz HDMIx2 DP
Philips Monitor 27M2C5201L 27 cali Curved VA 180Hz HDMIx2 DP Philips Monitor 27M2C5201L 27 cali Curved VA 180Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą Fast VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 27M2C5201L 27 cali Curved VA 180Hz HDMIx2 DP
Philips Monitor 27M2C5201L 27 cali Curved VA 180Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą Fast VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: Gwarancja 3 lata.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika |
| Częstotliwość pionowa max. | 180Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 200kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 90.3mm |
| Głębokość z podstawą | 197mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 3 lata |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | 27M2C5201L/00 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888mm |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Pobór mocy | 20.8W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 611mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Waga | 4.22kg |
| Waga z podstawą | 4.81kg |
| Wysokość | 370mm |
| Wysokość z podstawą | 468mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.22kg
- Model
- 27M2C5201L/00
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- Fast VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.312mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.888mm
- Plamka matrycy
- 0.3114mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
EMF
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ICES 003
RoHS
TUV
UKCA - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 20.8W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika
- Wysokość
- 370mm
- Szerokość
- 611mm
- Głębokość
- 90.3mm
- Kontrast dynamiczny
- Mega Contrast
- Wysokość z podstawą
- 468mm
- Głębokość z podstawą
- 197mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 200kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 180Hz
- Zakrzywienie ekranu
- 1500R
- Waga z podstawą
- 4.81kg
- Informacje o gwarancji
- Gwarancja 3 lata
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038002256
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także