HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy.
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: HP S3 Pro 322pv FHD MNTR. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: Brak.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Canon - __CAN% |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 50.8mm |
| Głębokość z podstawą | 180.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | HP S3 Pro 322pv FHD MNTR |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7mm |
| Plamka matrycy | 0.25mm |
| Pobór mocy | 0.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.45'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 504.2mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 2.8kg |
| Wysokość | 303mm |
| Wysokość z podstawą | 386.9mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- HP S3 Pro 322pv FHD MNTR
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 21.45''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 260.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 478.7mm
- Plamka matrycy
- 0.25mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 250nits
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- Brak
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- RoHS
TUV
UAE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 0.5W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 303mm
- Szerokość
- 504.2mm
- Głębokość
- 50.8mm
- Wysokość z podstawą
- 386.9mm
- Głębokość z podstawą
- 180.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 115kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 50Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 100Hz
- Waga z podstawą
- 2.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Canon - __CAN%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 198122208715
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także