MSI Monitor 31.5 cala MAG 32C6X LED/FHD/Curved/250Hz/czarny
MSI Monitor 31.5 cala MAG 32C6X LED/FHD/Curved/250Hz/czarny MSI Monitor 31.5 cala MAG 32C6X LED/FHD/Curved/250Hz/czarny to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
MSI Monitor 31.5 cala MAG 32C6X LED/FHD/Curved/250Hz/czarny
MSI Monitor 31.5 cala MAG 32C6X LED/FHD/Curved/250Hz/czarny to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 250Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 250Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 1125kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 52.7kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 107.2mm |
| Głębokość z podstawą | 249.8mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 250nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | MAG 32C6X |
| Obszar widzialny w pionie | 392.85mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.4mm |
| Plamka matrycy | 0.36375mm |
| Pobór mocy | 26W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 709.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 5.4kg |
| Wysokość | 419.1mm |
| Wysokość z podstawą | 507.2mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 5.4kg
- Model
- MAG 32C6X
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 392.85mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 698.4mm
- Plamka matrycy
- 0.36375mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Jasność
- 250nits
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 26W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 419.1mm
- Szerokość
- 709.4mm
- Głębokość
- 107.2mm
- Kontrast dynamiczny
- 100 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 507.2mm
- Głębokość z podstawą
- 249.8mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 52.7kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 1125kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 250Hz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 250Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377195362
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także