AG NEOVO Monitor 23,8 cala SC-2402 czarny IPS FHD VGA HDMI
AG NEOVO Monitor 23,8 cala SC-2402 czarny IPS FHD VGA HDMI AG NEOVO Monitor 23,8 cala SC-2402 czarny IPS FHD VGA HDMI to monitor z matrycą TFT LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AG NEOVO Monitor 23,8 cala SC-2402 czarny IPS FHD VGA HDMI
AG NEOVO Monitor 23,8 cala SC-2402 czarny IPS FHD VGA HDMI to monitor z matrycą TFT LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód zasilający Kabel VGA Kabel audio Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna . Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x BNC (Video), 1 x mini-VGA. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x BNC (Video), 1 x mini-VGA.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilający Kabel VGA Kabel audio Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x BNC (Video), 1 x mini-VGA |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 226.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Model | SC-2402 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 540.1mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Wysokość | 322.1mm |
| Wysokość z podstawą | 408.3mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- SC-2402
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT LCD
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x BNC (Video)
1 x HDMI
1 x mini-VGA - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
FCC Class A
RoHS
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Przewód zasilający Kabel VGA Kabel audio Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
- Wysokość
- 322.1mm
- Szerokość
- 540.1mm
- Głębokość
- Kontrast dynamiczny
- 20 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 408.3mm
- Głębokość z podstawą
- 226.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710739597318
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także