IIYAMA Monitor 25 cali XUB2595WSU-B5 IPS.PIVOT.16:10.USB.DP.HDMI.VGA.2x2W.
IIYAMA Monitor 25 cali XUB2595WSU-B5 IPS.PIVOT.16:10.USB.DP.HDMI.VGA.2x2W. IIYAMA Monitor 25 cali XUB2595WSU-B5 IPS.PIVOT.16:10.USB.DP.HDMI.VGA.2x2W. to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 25 cali XUB2595WSU-B5 IPS.PIVOT.16:10.USB.DP.HDMI.VGA.2x2W.
IIYAMA Monitor 25 cali XUB2595WSU-B5 IPS.PIVOT.16:10.USB.DP.HDMI.VGA.2x2W. to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: PROLITE XUB2595WSU-B5.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość pozioma max. | 89kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | PROLITE XUB2595WSU-B5 |
| Obszar widzialny w pionie | 338.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 535.4mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.279mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 25'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 546.5mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 526.5mm |
| Wysokość (maks.) | 376.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- PROLITE XUB2595WSU-B5
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 25''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 338.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 535.4mm
- Plamka matrycy
- 0.279mm
- Proporcje obrazu
- 16:10
- Rozdzielczość
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 526.5mm
- Szerokość
- 546.5mm
- Głębokość
- Kontrast dynamiczny
- 5 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- 89kHz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 376.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570121465
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także