IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QSU-B1 IPS,WQHD,HDMI,DP,100Hz,250cd,3ms,2x2W,
IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QSU-B1 IPS,WQHD,HDMI,DP,100Hz,250cd,3ms,2x2W, IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QSU-B1 IPS,WQHD,HDMI,DP,100Hz,250cd,3ms,2x2W, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QSU-B1 IPS,WQHD,HDMI,DP,100Hz,250cd,3ms,2x2W,
IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QSU-B1 IPS,WQHD,HDMI,DP,100Hz,250cd,3ms,2x2W, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: PROLITE XB3270QSU-B1.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość pozioma max. | 90kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | PROLITE XB3270QSU-B1 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 726mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 8.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 440mm |
| Wysokość (maks.) | 580mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 8.6kg
- Model
- PROLITE XB3270QSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Wysokość
- 440mm
- Szerokość
- 726mm
- Głębokość
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- 90kHz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 580mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570123636
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także