Benq Monitor 27 cali BL2790 LED 4ms/IPS/20mln:1/HDMI
Benq Monitor 27 cali BL2790 LED 4ms/IPS/20mln:1/HDMI Benq Monitor 27 cali BL2790 LED 4ms/IPS/20mln:1/HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali BL2790 LED 4ms/IPS/20mln:1/HDMI
Benq Monitor 27 cali BL2790 LED 4ms/IPS/20mln:1/HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: QSG, Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa, Karta gwarancyjna . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | QSG, Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa, Karta gwarancyjna |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 64mm |
| Głębokość z podstawą | 182mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Model | BL2790 |
| Pobór mocy | 35W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 612mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.5kg |
| Waga z podstawą | 5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 384mm |
| Wysokość z podstawą | 449mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.5kg
- Model
- BL2790
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 250nits
- Kontrast statyczny
- 1 300:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 35W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- QSG, Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa, Karta gwarancyjna
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 384mm
- Szerokość
- 612mm
- Głębokość
- 64mm
- Wysokość z podstawą
- 449mm
- Głębokość z podstawą
- 182mm
- Waga z podstawą
- 5kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755092992
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także