Dell Monitor S3225QC 31.5 cala 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/2xUSB-C/Speakers/3Y
Dell Monitor S3225QC 31.5 cala 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/2xUSB-C/Speakers/3Y Dell Monitor S3225QC 31.5 cala 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/2xUSB-C/Speakers/3Y to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor S3225QC 31.5 cala 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/2xUSB-C/Speakers/3Y
Dell Monitor S3225QC 31.5 cala 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/2xUSB-C/Speakers/3Y to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 0.03ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 70.35mm |
| Głębokość z podstawą | 223.7mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 1000cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Model | S3225QC |
| Plamka matrycy | 0.1814mm |
| Pobór mocy | 40W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.6" |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 718.78mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Waga | 6.95kg |
| Waga z podstawą | 10kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 457.65mm |
| Wysokość (maks.) | 614.02mm |
| Wysokość z podstawą | 504.02mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 6.95kg
- Model
- S3225QC
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.6"
- Typ matrycy
- QD OLED
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.1814mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 0.03ms
- Jasność
- 1000cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- Energy Star
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 40W
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- 457.65mm
- Szerokość
- 718.78mm
- Głębokość
- 70.35mm
- Wysokość z podstawą
- 504.02mm
- Głębokość z podstawą
- 223.7mm
- Waga z podstawą
- 10kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 614.02mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116485155
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także