Monitor ViewSonic 27” VG2748A-2K IPS QHD 100Hz HDMI DP VGA HUB głośniki
Monitor ViewSonic 27” VG2748A-2K IPS QHD 100Hz HDMI DP VGA HUB głośniki Monitor ViewSonic 27” VG2748A-2K IPS QHD 100Hz HDMI DP VGA HUB głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27” VG2748A-2K IPS QHD 100Hz HDMI DP VGA HUB głośniki
Monitor ViewSonic 27” VG2748A-2K IPS QHD 100Hz HDMI DP VGA HUB głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): RGB Analog: 50 ~ 75Hz, HDMI (v2.0), DisplayPort (v1.2): 50 ~ 100Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): RGB Analog: 31 ~ 80KHz, HDMI (v2.0), DisplayPort (v1.2): 31 ~ 150KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 108% (sRGB), 76% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C, USB 3.0 x 2, USB Type-B. Wyposażenie dodatkowe: USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1,.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | RGB Analog: 50 ~ 75Hz, HDMI (v2.0), DisplayPort (v1.2): 50 ~ 100Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | RGB Analog: 31 ~ 80KHz, HDMI (v2.0), DisplayPort (v1.2): 31 ~ 150KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 108% (sRGB), 76% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -120° / +120° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 33.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +40° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.80 |
| Waga brutto (kg) | 9.900 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.10 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,38 x 362,73 x 51,5 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,38 x 406,19~533,75 x 202,18 |
| Wyposażenie dodatkowe | USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1, |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C, USB 3.0 x 2, USB Type-B |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1,
USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 - Waga brutto (kg)
- 9.900
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +40°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 33.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -120° / +120°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- RGB Analog: 50 ~ 75Hz, HDMI (v2.0), DisplayPort (v1.2): 50 ~ 100Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- RGB Analog: 31 ~ 80KHz, HDMI (v2.0), DisplayPort (v1.2): 31 ~ 150KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB 3.0 x 2
USB Type-B
USB Type-C - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 613,38 x 406,19~533,75 x 202,18
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 613,38 x 362,73 x 51,5
- Waga z podstawą (kg)
- 7.10
- Normy spełniane przez monitor
- CEC
EPEAT
Energy Star
FCC-B
ICES-003
Mexico Energy
NOM
cTUVus - Nasycenie kolorów
- 76% (NTSC)
108% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 4.80
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907032062
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także