AOC Monitor AG276QKD2 26.5 cala QD-OLED 500Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
AOC Monitor AG276QKD2 26.5 cala QD-OLED 500Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki AOC Monitor AG276QKD2 26.5 cala QD-OLED 500Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor AG276QKD2 26.5 cala QD-OLED 500Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
AOC Monitor AG276QKD2 26.5 cala QD-OLED 500Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel USB-B to A 1.8m Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel USB-B to A 1.8m Kabel zasilający |
| Czas reakcji new | 0.03ms |
| Częstotliwość odświeżania | 500Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 500Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 510kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 74.4mm |
| Głębokość z podstawą | 240mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 1000cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Model | AG276QKD2 |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 83W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 26.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 608.1mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Waga | 4.5kg |
| Waga z podstawą | 5.9kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 357.7mm |
| Wysokość (maks.) | 525.6mm |
| Wysokość z podstawą | 380.8mm |
| Zakres regulacji wysokości | 130mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.5kg
- Model
- AG276QKD2
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 26.5''
- Typ matrycy
- QD OLED
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 0.03ms
- Jasność
- 1000cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
TUV
UKCA - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 83W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel USB-B to A 1.8m Kabel zasilający
- Wysokość
- 357.7mm
- Szerokość
- 608.1mm
- Głębokość
- 74.4mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 380.8mm
- Głębokość z podstawą
- 240mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 510kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 500Hz
- Waga z podstawą
- 5.9kg
- Informacje o gwarancji
- 3 lata
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 525.6mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 500Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Zakres regulacji wysokości
- 130mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183031
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także