IIYAMA Monitor 32 cale LH3241S-B2 IPS,FHD,HDMI,24/7,RJ45
IIYAMA Monitor 32 cale LH3241S-B2 IPS,FHD,HDMI,24/7,RJ45 IIYAMA Monitor 32 cale LH3241S-B2 IPS,FHD,HDMI,24/7,RJ45 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 32 cale LH3241S-B2 IPS,FHD,HDMI,24/7,RJ45
IIYAMA Monitor 32 cale LH3241S-B2 IPS,FHD,HDMI,24/7,RJ45 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel RS-232c Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Pilot . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x RCA out, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI, 1 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x RCA out, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI, 1 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel RS-232c Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Pilot |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x RCA out, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI, 1 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | LH3241S-B2 |
| Obszar widzialny w pionie | 392.9mm |
| Pobór mocy | 39W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Szerokość | 725.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 422mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- LH3241S-B2
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Błyszcząca
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 392.9mm
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x RCA out
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
1 x USB 2.0
3 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Certyfikaty
- CE
ErP
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 200 x 200
- Pobór mocy
- 39W
- Klasa energetyczna
- G
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel RS-232c Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Pilot
- Wysokość
- 422mm
- Szerokość
- 725.5mm
- Głębokość
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570123506
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także