Monitor Asus 27" ProArt Display PA278QGV IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki
Monitor Asus 27" ProArt Display PA278QGV IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki Monitor Asus 27" ProArt Display PA278QGV IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" ProArt Display PA278QGV IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki
Monitor Asus 27" ProArt Display PA278QGV IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | DP: 48~120. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~185 | DP: 30~185. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 100% (sRGB), 95% (DCI-P3).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4. Wyposażenie dodatkowe: Skrócona instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Raport z wstępnej kalibracji kolorów, Przewód zasilający, Przewód HDMI, Przewód DisplayPort, Przewód USB Type-B do Type-A.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~100 | DP: 48~120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~185 | DP: 30~185 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB), 95% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.94 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | ProArt |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.70 |
| Waga brutto (kg) | 9.300 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.40 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 612,2 x 362,9 x 46,9 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 612,2 x 536,1 x 190,4 |
| Wyposażenie dodatkowe | Skrócona instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Raport z wstępnej kalibracji kolorów, Przewód zasilający, Przewód HDMI, Przewód DisplayPort, Przewód USB Type-B do Type-A |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Karta gwarancyjna
Przewód DisplayPort
Przewód HDMI
Przewód USB Type-B do Type-A
Przewód zasilający
Raport z wstępnej kalibracji kolorów
Skrócona instrukcja obsługi - Waga brutto (kg)
- 9.300
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 16.94 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- ProArt
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 120
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48~100 | DP: 48~120
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30~185 | DP: 30~185
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
USB Type-B
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 612,2 x 536,1 x 190,4
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 612,2 x 362,9 x 46,9
- Waga z podstawą (kg)
- 6.40
- Normy spełniane przez monitor
- Calman Verified
EPEAT Gold
Energy Star
FSC MIX
TCO
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light - Nasycenie kolorów
- 95% (DCI-P3)
100% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.70
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636032674
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także