Monitor AOC 23,8" 24E4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki
Monitor AOC 23,8" 24E4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki Monitor AOC 23,8" 24E4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 23,8" 24E4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki
Monitor AOC 23,8" 24E4U IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Kable HDMI, Kabel Displayport.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -175° / +175° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.86 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.86 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 542,4 x 320,2 x 51 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 542,4 x 381,5-507,4 x 222 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Kable HDMI, Kabel Displayport |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 20000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel Displayport
Kabel zasilający
Kable HDMI - Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- AOC Gaming
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -175° / +175°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 120
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
USB Type-B
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 542,4 x 381,5-507,4 x 222
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 542,4 x 320,2 x 51
- Waga z podstawą (kg)
- 4.86
- Normy spełniane przez monitor
- EPEAT
Energy Star 8.0
TCO 10.0 - Waga bez podstawy (kg)
- 2.86
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986142779
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także