Monitor Asus 27" VU279HFI-W Eye Care Monitor IPS FHD 100Hz 2xHDMI
Monitor Asus 27" VU279HFI-W Eye Care Monitor IPS FHD 100Hz 2xHDMI Monitor Asus 27" VU279HFI-W Eye Care Monitor IPS FHD 100Hz 2xHDMI to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" VU279HFI-W Eye Care Monitor IPS FHD 100Hz 2xHDMI
Monitor Asus 27" VU279HFI-W Eye Care Monitor IPS FHD 100Hz 2xHDMI to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Kabel HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30~109 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 10.28 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.20 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.70 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 611 x 363 x 46 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 611 x 484 x 202 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Kabel HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI
Kabel zasilający
Szybki przewodnik - Regulacja wysokości
- Tak
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 10.28 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.311 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48~100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30~109
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 611 x 484 x 202
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 611 x 363 x 46
- Waga z podstawą (kg)
- 4.70
- Normy spełniane przez monitor
- EPEAT Gold
Energy Star
FSC MIX
TCO
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.20
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387629079
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także