Monitor ViewSonic 27" XG275D1-4K Dual Mode Gaming Monitor IPS 4K UHD 160Hz
Monitor ViewSonic 27" XG275D1-4K Dual Mode Gaming Monitor IPS 4K UHD 160Hz Monitor ViewSonic 27" XG275D1-4K Dual Mode Gaming Monitor IPS 4K UHD 160Hz to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" XG275D1-4K Dual Mode Gaming Monitor IPS 4K UHD 160Hz
Monitor ViewSonic 27" XG275D1-4K Dual Mode Gaming Monitor IPS 4K UHD 160Hz to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 160 | DisplayPort: 48 ~ 160 | USB-C: 48 ~ 160. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 351 | DisplayPort: 30 ~ 350 | USB-C: 30 ~ 350. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 94% (DCI-P3), 128% (sRGB), 91% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C, Szybki przewodnik, Kabel HDMI 2.1, Kabel DisplayPort 1.4, Zasilacz + kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 160 | DisplayPort: 48 ~ 160 | USB-C: 48 ~ 160 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 351 | DisplayPort: 30 ~ 350 | USB-C: 30 ~ 350 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 94% (DCI-P3), 128% (sRGB), 91% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 46.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.40 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.30 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614,1 x 365,65 x 66,52 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614,1 x 441,62~571,62 x 243,07 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-C, Szybki przewodnik, Kabel HDMI 2.1, Kabel DisplayPort 1.4, Zasilacz + kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-C |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel DisplayPort 1.4
Kabel HDMI 2.1
Kabel USB-C
Szybki przewodnik
Zasilacz + kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22) - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 46.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -45° / +45°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 160
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48 ~ 160 | DisplayPort: 48 ~ 160 | USB-C: 48 ~ 160
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30 ~ 351 | DisplayPort: 30 ~ 350 | USB-C: 30 ~ 350
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
USB 3.2 Gen 1 Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614,1 x 441,62~571,62 x 243,07
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614,1 x 365,65 x 66,52
- Waga z podstawą (kg)
- 6.30
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync Premium
BSMI
CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
UkrSEPRO
VCCI
WEEE - Obsługa G-Sync
- Tak
- Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 91% (NTSC)
94% (DCI-P3)
128% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.40
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907032673
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także