Monitor ViewSonic 27" VG2708-4K IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 27" VG2708-4K IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP Monitor ViewSonic 27" VG2708-4K IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" VG2708-4K IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 27" VG2708-4K IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 24 ~ 60Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 60Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v2.0): 15 ~ 140KHz, DisplayPort (v1.4): 24 ~ 140KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 128% (sRGB), 91% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Szybki przewodnik, Kabel HDMI 2.0, Kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI (v2.0): 24 ~ 60Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 60Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI (v2.0): 15 ~ 140KHz, DisplayPort (v1.4): 24 ~ 140KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 360 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 128% (sRGB), 91% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | 360° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +28° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.60 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.70 |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,8 x 365,87 x 52,8 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,8 x 408~538 x 233,18 |
| Wyposażenie dodatkowe | Szybki przewodnik, Kabel HDMI 2.0, Kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1200 :1
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI 2.0
Kabel zasilający 3-pin (IEC C13 / CEE22)
Szybki przewodnik - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3,5° / +28°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 40.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 360 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- 360°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI (v2.0): 24 ~ 60Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 60Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI (v2.0): 15 ~ 140KHz, DisplayPort (v1.4): 24 ~ 140KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 613,8 x 408~538 x 233,18
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 613,8 x 365,87 x 52,8
- Waga z podstawą (kg)
- 6.70
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EAC
EPEAT
Energy Star
ErP
REACH
RoHS
TCO 9.0
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 91% (NTSC)
128% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.60
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907027266
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także