Monitor Asus 27" ROG Strix XG27UCS HDMI DP USB-C
Monitor Asus 27" ROG Strix XG27UCS HDMI DP USB-C Monitor Asus 27" ROG Strix XG27UCS HDMI DP USB-C to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" ROG Strix XG27UCS HDMI DP USB-C
Monitor Asus 27" ROG Strix XG27UCS HDMI DP USB-C to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3), 133% (sRGB). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614,8 x 367 x 60,1.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, zasilający), instrukcja, gwarancja, ROG pounch, ROG sticker.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3), 133% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Rodzina | ROG Strix |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.88 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.57 |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614,8 x 367 x 60,1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614,8 x 512,8 x 218,8 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (DisplayPort, zasilający), instrukcja, gwarancja, ROG pounch, ROG sticker |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C |
Opis
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Klasa energetyczna
- F
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (DisplayPort, zasilający), instrukcja, gwarancja
ROG pounch, ROG sticker - Regulacja wysokości
- Tak - 120mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 26.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- ROG Strix
- Jasność matrycy
- 400 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -45° / +45°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 160
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614,8 x 512,8 x 218,8
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614,8 x 367 x 60,1
- Waga z podstawą (kg)
- 6.57
- Normy spełniane przez monitor
- FSC MIX
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 160Hz
VESA DisplayHDR 400 - Obsługa G-Sync
- Tak
- Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 95% (DCI-P3)
133% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.88
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387447345
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także