IIYAMA Monitor G-Master 42.5 cala G4380UHSU-B2 4K,VA, 2xHDMI 2.1, 2xDP,
IIYAMA Monitor G-Master 42.5 cala G4380UHSU-B2 4K,VA, 2xHDMI 2.1, 2xDP, IIYAMA Monitor G-Master 42.5 cala G4380UHSU-B2 4K,VA, 2xHDMI 2.1, 2xDP, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor G-Master 42.5 cala G4380UHSU-B2 4K,VA, 2xHDMI 2.1, 2xDP,
IIYAMA Monitor G-Master 42.5 cala G4380UHSU-B2 4K,VA, 2xHDMI 2.1, 2xDP, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: Standard portów wideo: HDMI: v.2.1, max. 3840 x 2160 @144Hz DisplayPort: v.1.4, max. 3840 x 2160 @144Hz .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 0.3ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 335kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 251mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 550cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | G4380UHSU-B2 |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2mm |
| Plamka matrycy | 0.245mm |
| Pobór mocy | 89W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | Standard portów wideo: HDMI: v.2.1, max. 3840 x 2160 @144Hz DisplayPort: v.1.4, max. 3840 x 2160 @144Hz |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 42.5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Szerokość | 977.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 14.8kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 621.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- G4380UHSU-B2
- Pozostałe parametry
- Standard portów wideo: HDMI: v.2.1, max. 3840 x 2160 @144Hz DisplayPort: v.1.4, max. 3840 x 2160 @144Hz
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 42.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 529.4mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 941.2mm
- Plamka matrycy
- 0.245mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 0.3ms
- Jasność
- 550cd/m²
- Kontrast statyczny
- 4 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
2 x DisplayPort
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 200 x 100
- Pobór mocy
- 89W
- Klasa energetyczna
- F
- Szerokość
- 977.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 621.5mm
- Głębokość z podstawą
- 251mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 335kHz
- Waga z podstawą
- 14.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570125630
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także