IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1
IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1 IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy 5120 x 1440.
IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1
IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający, USB, HDMI, DP, USB-C Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, DP, USB-C Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 0.8ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 260kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | ProLite XCB4594DQSN-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 305.9mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1087.5mm |
| Plamka matrycy | 0.212mm |
| Pobór mocy | 37W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 44.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Szerokość | 1090mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 11.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość (maks.) | 409mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite XCB4594DQSN-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 44.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 305.9mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 1087.5mm
- Plamka matrycy
- 0.212mm
- Proporcje obrazu
- 32:9
- Rozdzielczość
- 5120 x 1440
- Czas reakcji new
- 0.8ms
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type B)
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 200 x 100
- Pobór mocy
- 37W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kable: zasilający, USB, HDMI, DP, USB-C Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
- Szerokość
- 1090mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- Głębokość z podstawą
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- 260kHz
- Zakrzywienie ekranu
- Waga z podstawą
- 11.2kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 409mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122271
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także