Asus Monitor 23.8 cala VZ249HG IPS 120Hz HDMI D-SUB
Asus Monitor 23.8 cala VZ249HG IPS 120Hz HDMI D-SUB Asus Monitor 23.8 cala VZ249HG IPS 120Hz HDMI D-SUB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 23.8 cala VZ249HG IPS 120Hz HDMI D-SUB
Asus Monitor 23.8 cala VZ249HG IPS 120Hz HDMI D-SUB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI Kabel zasilania Instrukcja obsługi . Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Kabel zasilania Instrukcja obsługi |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 138kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 58mm |
| Głębokość z podstawą | 205mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | VZ249HG |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04mm |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 12W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | Kąt nachylenia: tak (+23° ~ -5°) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 541mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.9kg |
| Waga z podstawą | 4.9kg |
| Wysokość | 323mm |
| Wysokość z podstawą | 525mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.9kg
- Model
- VZ249HG
- Pozostałe parametry
- Kąt nachylenia: tak (+23° ~ -5°)
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.46mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527.04mm
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
FSC Mix
TCO
TUV - Standard VESA
- 75 x 75
- Pobór mocy
- 12W
- Klasa energetyczna
- C
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI Kabel zasilania Instrukcja obsługi
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 323mm
- Szerokość
- 541mm
- Głębokość
- 58mm
- Wysokość z podstawą
- 525mm
- Głębokość z podstawą
- 205mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 138kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 120Hz
- Waga z podstawą
- 4.9kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636043304
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także