Dell Monitor 27 cali P2725HWO IPS LED FullHD(1920x1080)/16:9/HDMI/DP/USB-C/
Dell Monitor 27 cali P2725HWO IPS LED FullHD(1920x1080)/16:9/HDMI/DP/USB-C/ Dell Monitor 27 cali P2725HWO IPS LED FullHD(1920x1080)/16:9/HDMI/DP/USB-C/ to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor 27 cali P2725HWO IPS LED FullHD(1920x1080)/16:9/HDMI/DP/USB-C/
Dell Monitor 27 cali P2725HWO IPS LED FullHD(1920x1080)/16:9/HDMI/DP/USB-C/ to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | P2725H WOST |
| Pobór mocy | 74W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 610.68mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.03kg |
| Wysokość | 354.71mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.03kg
- Model
- P2725H WOST
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 74W
- Klasa energetyczna
- D
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 354.71mm
- Szerokość
- 610.68mm
- Głębokość
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116468752
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także