Dell Monitor S2725HSM 27 cali FHD IPS/1920x1080/2xHDMI/3Y
740,99 zł
Brutto
Dell Monitor S2725HSM 27 cali FHD IPS/1920x1080/2xHDMI/3Y Dell Monitor S2725HSM 27 cali FHD IPS/1920x1080/2xHDMI/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor S2725HSM 27 cali FHD IPS/1920x1080/2xHDMI/3Y
Dell Monitor S2725HSM 27 cali FHD IPS/1920x1080/2xHDMI/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
TFT IPS (IPS)
Typ matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
Dell 27 Plus
Model
1ms
Czas reakcji MPRT
Jakość obrazu i komfort pracy
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 58.87mm |
| Głębokość z podstawą | 201.83mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | Dell 27 Plus |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Pobór mocy | 43W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 609.69mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.95kg |
| Waga z podstawą | 5.73kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 354.21mm |
| Wysokość (maks.) | 499.07mm |
| Wysokość z podstawą | 389.07mm |
| Zakres regulacji wysokości | 110mm |
210-BSZF
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.95kg
- Model
- Dell 27 Plus
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.3114mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 2 x HDMI
- Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- AMD FreeSync
Energy Star
RoHS
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 43W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 354.21mm
- Szerokość
- 609.69mm
- Głębokość
- 58.87mm
- Wysokość z podstawą
- 389.07mm
- Głębokość z podstawą
- 201.83mm
- Waga z podstawą
- 5.73kg
- Informacje o gwarancji
- 3 lata
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 499.07mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
- Zakres regulacji wysokości
- 110mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116691402
chat
Komentarze (1)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także