MSI Monitor PRO MP245PHG E14 23.8 cala/LED/FHD/Flat/144Hz/Black
MSI Monitor PRO MP245PHG E14 23.8 cala/LED/FHD/Flat/144Hz/Black MSI Monitor PRO MP245PHG E14 23.8 cala/LED/FHD/Flat/144Hz/Black to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
MSI Monitor PRO MP245PHG E14 23.8 cala/LED/FHD/Flat/144Hz/Black
MSI Monitor PRO MP245PHG E14 23.8 cala/LED/FHD/Flat/144Hz/Black to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0, 1 x USB (Type C). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: PRO MP245PHG E14 . Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0, 1 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0, 1 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 51.71mm |
| Głębokość z podstawą | 226.93mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | PRO MP245PHG E14 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 18W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 539.36mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.55kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 314.67mm |
| Wysokość z podstawą | 519.29mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 5.55kg
- Model
- PRO MP245PHG E14
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.46mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527.04mm
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
1 x USB (Type C)
2 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CB
CE
Energy Star - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 18W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 314.67mm
- Szerokość
- 539.36mm
- Głębokość
- 51.71mm
- Kontrast dynamiczny
- 100 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 519.29mm
- Głębokość z podstawą
- 226.93mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377318471
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także