Lenovo Monitor ThinkVision T27-40 27 cali 64A5MAT6EU
Lenovo Monitor ThinkVision T27-40 27 cali 64A5MAT6EU Lenovo Monitor ThinkVision T27-40 27 cali 64A5MAT6EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor ThinkVision T27-40 27 cali 64A5MAT6EU
Lenovo Monitor ThinkVision T27-40 27 cali 64A5MAT6EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel DP Kabel USB-A do USB-B . Gniazda we/wy: 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ThinkVision T27-40.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel DP Kabel USB-A do USB-B |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | ThinkVision T27-40 |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wysokość | 355.2mm |
| Wysokość (maks.) | 537.8mm |
| Wysokość z podstawą | 382.8mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- ThinkVision T27-40
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- D
- Akcesoria w zestawie
- Kabel DP Kabel USB-A do USB-B
- Wysokość
- 355.2mm
- Szerokość
- Głębokość
- Wysokość z podstawą
- 382.8mm
- Głębokość z podstawą
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 537.8mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- Kensington Security Slot
- Nie
- Czas reakcji MPRT
Specyficzne kody
- EAN13
- 198155815652
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także