AOC Monitor Q27G4ZD 27'' QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
AOC Monitor Q27G4ZD 27'' QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki AOC Monitor Q27G4ZD 27'' QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor Q27G4ZD 27'' QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
AOC Monitor Q27G4ZD 27'' QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI Kabel Displayport Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Kabel Displayport Kabel zasilający |
| Czas reakcji MPRT | 0.03ms |
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 260Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 400kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 51.28mm |
| Głębokość z podstawą | 207.7mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | Q27G4ZD |
| Pivot | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 613.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Waga | 3.45kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 366.31mm |
| Wysokość (maks.) | 516.1mm |
| Wysokość z podstawą | 386.1mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.45kg
- Model
- Q27G4ZD
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- QD OLED
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 1ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x USB (Type B)
2 x HDMI
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- TCO
WEEE - Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI Kabel Displayport Kabel zasilający
- Wysokość
- 366.31mm
- Szerokość
- 613.9mm
- Głębokość
- 51.28mm
- Wysokość z podstawą
- 386.1mm
- Głębokość z podstawą
- 207.7mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 400kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 260Hz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 516.1mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 240Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Czas reakcji MPRT
- 0.03ms
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Tak
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183161
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także