LG Electronics Monitor 27 cali 27US550-W
LG Electronics Monitor 27 cali 27US550-W LG Electronics Monitor 27 cali 27US550-W to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
LG Electronics Monitor 27 cali 27US550-W
LG Electronics Monitor 27 cali 27US550-W to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 45.4mm |
| Głębokość z podstawą | 253.2mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 27US550-W |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.1554mm |
| Pobór mocy | 26W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 613.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.2kg |
| Waga z podstawą | 6.8kg |
| Wysokość | 363.5mm |
| Wysokość z podstawą | 539.2mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.2kg
- Model
- 27US550-W
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.1554mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 26W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI
- Wysokość
- 363.5mm
- Szerokość
- 613.5mm
- Głębokość
- 45.4mm
- Wysokość z podstawą
- 539.2mm
- Głębokość z podstawą
- 253.2mm
- Waga z podstawą
- 6.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Tak
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096253700
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także