AG NEOVO Monitor 23.8 cala LW-2403 IPS 100Hz HDMI VGA Głośniki
AG NEOVO Monitor 23.8 cala LW-2403 IPS 100Hz HDMI VGA Głośniki AG NEOVO Monitor 23.8 cala LW-2403 IPS 100Hz HDMI VGA Głośniki to monitor z matrycą TFT LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AG NEOVO Monitor 23.8 cala LW-2403 IPS 100Hz HDMI VGA Głośniki
AG NEOVO Monitor 23.8 cala LW-2403 IPS 100Hz HDMI VGA Głośniki to monitor z matrycą TFT LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Zasilacz Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi . Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 37.5mm |
| Głębokość z podstawą | 186.8mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Model | LW2403 |
| Plamka matrycy | 0.275mm |
| Pobór mocy | 17W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 538.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Waga | 2.56kg |
| Waga z podstawą | 2.8kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 324.7mm |
| Wysokość z podstawą | 409.2mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.56kg
- Model
- LW2403
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT LCD
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.275mm
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
LVD
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 17W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Zasilacz Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi
- Wysokość
- 324.7mm
- Szerokość
- 538.4mm
- Głębokość
- 37.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 20 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 409.2mm
- Głębokość z podstawą
- 186.8mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 85kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 50Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 75Hz
- Waga z podstawą
- 2.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710739598742
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także