Lenovo Monitor ThinkVision T24d-30 24 cale 63FFMAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision T24d-30 24 cale 63FFMAT1EU Lenovo Monitor ThinkVision T24d-30 24 cale 63FFMAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor ThinkVision T24d-30 24 cale 63FFMAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision T24d-30 24 cale 63FFMAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ThinkVision T24d-30. Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 47.8mm |
| Głębokość z podstawą | 199.7mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | ThinkVision T24d-30 |
| Obszar widzialny w pionie | 324mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.27mm |
| Pobór mocy | 15W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 533mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.16kg |
| Waga z podstawą | 5.14kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 344.3mm |
| Wysokość (maks.) | 535.7mm |
| Wysokość z podstawą | 380.7mm |
| Zakres regulacji wysokości | 155mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.16kg
- Model
- ThinkVision T24d-30
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 24''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 324mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 518.4mm
- Plamka matrycy
- 0.27mm
- Proporcje obrazu
- 16:10
- Rozdzielczość
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
4 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 15W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 344.3mm
- Szerokość
- 533mm
- Głębokość
- 47.8mm
- Wysokość z podstawą
- 380.7mm
- Głębokość z podstawą
- 199.7mm
- Waga z podstawą
- 5.14kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 535.7mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Zakres regulacji wysokości
- 155mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 197530796128
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także