IIYAMA Monitor 27 cali X2792HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,350cd,4ms, cienkie
IIYAMA Monitor 27 cali X2792HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,350cd,4ms, cienkie IIYAMA Monitor 27 cali X2792HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,350cd,4ms, cienkie to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 27 cali X2792HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,350cd,4ms, cienkie
IIYAMA Monitor 27 cali X2792HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,350cd,4ms, cienkie to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable zasilający, USB, HDMI Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable zasilający, USB, HDMI Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 140kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 190mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | X2792HSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9mm |
| Plamka matrycy | 0.311mm |
| Pobór mocy | 11.4W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 616.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 3.9kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 436mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- X2792HSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.9mm
- Plamka matrycy
- 0.311mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 11.4W
- Klasa energetyczna
- B
- Akcesoria w zestawie
- Kable zasilający, USB, HDMI Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
- Szerokość
- 616.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 436mm
- Głębokość z podstawą
- 190mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 140kHz
- Waga z podstawą
- 3.9kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126163
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także