Verbatim Przenośny Monitor dotykowy ULTRA HD PMT-15-4K
Verbatim Przenośny Monitor dotykowy ULTRA HD PMT-15-4K Verbatim Przenośny Monitor dotykowy ULTRA HD PMT-15-4K to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Verbatim Przenośny Monitor dotykowy ULTRA HD PMT-15-4K
Verbatim Przenośny Monitor dotykowy ULTRA HD PMT-15-4K to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x USB 2.0. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 6ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 12mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Pobór mocy | 16W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Szerokość | 357mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Waga | 1.23kg |
| Wysokość | 215mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 1.23kg
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 15.6''
- Typ matrycy
- IPS LCD
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x HDMI
1 x USB 2.0
2 x USB (Type C) - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- AMD FreeSync
CE
WEEE - Pobór mocy
- 16W
- Klasa energetyczna
- A
- Wysokość
- 215mm
- Szerokość
- 357mm
- Głębokość
- 12mm
- Zakrzywienie ekranu
- 0R
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Czas reakcji MPRT
- 6ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 023942322382
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także