AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP
AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP
AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: HDR 10 TUV Low Blue Light (hardware) PiP+PbP .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m |
| Czas reakcji new | 0.03ms |
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 57.03mm |
| Głębokość z podstawą | 190.5mm |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Model | Q27G41ZDF |
| Plamka matrycy | 0.2292mm |
| Pobór mocy | 21W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | HDR 10 TUV Low Blue Light (hardware) PiP+PbP |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 26.5'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 609.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Waga | 4.11kg |
| Waga z podstawą | 4.95kg |
| Wysokość | 355.3mm |
| Wysokość z podstawą | 454.3mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.11kg
- Model
- Q27G41ZDF
- Pozostałe parametry
- HDR 10 TUV Low Blue Light (hardware) PiP+PbP
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 26.5''
- Typ matrycy
- QD OLED
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2292mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 0.03ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CB
CE
CEC
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 21W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m
- Wysokość
- 355.3mm
- Szerokość
- 609.3mm
- Głębokość
- 57.03mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 454.3mm
- Głębokość z podstawą
- 190.5mm
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 240Hz
- Waga z podstawą
- 4.95kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 240Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183147
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także