IIYAMA Monitor 32 cale GCB3280QSU-B2,VA,QHD,180Hz,1500R,0.2ms,4xUSB,350cd
IIYAMA Monitor 32 cale GCB3280QSU-B2,VA,QHD,180Hz,1500R,0.2ms,4xUSB,350cd IIYAMA Monitor 32 cale GCB3280QSU-B2,VA,QHD,180Hz,1500R,0.2ms,4xUSB,350cd to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 32 cale GCB3280QSU-B2,VA,QHD,180Hz,1500R,0.2ms,4xUSB,350cd
IIYAMA Monitor 32 cale GCB3280QSU-B2,VA,QHD,180Hz,1500R,0.2ms,4xUSB,350cd to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: G-MASTER GCB3280QSU-B2.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | G-MASTER GCB3280QSU-B2 |
| Obszar widzialny w pionie | 392.3mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 709.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 9kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 473mm |
| Wysokość (maks.) | 623mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- G-MASTER GCB3280QSU-B2
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 392.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Wysokość
- 473mm
- Szerokość
- 709.5mm
- Głębokość
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Zakrzywienie ekranu
- Waga z podstawą
- 9kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 623mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570125388
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także