YENKEE Mysz bezprzewodowa 2,4GHz akumulator 6 przycisków 2400DPI
51,00 zł
Brutto
YENKEE Mysz bezprzewodowa 2,4GHz akumulator 6 przycisków 2400DPI YENKEE Mysz bezprzewodowa 2,4GHz akumulator 6 przycisków 2400DPI to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz bezprzewodowa 2,4GHz akumulator 6 przycisków 2400DPI
YENKEE Mysz bezprzewodowa 2,4GHz akumulator 6 przycisków 2400DPI to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
SLIDER
Model
USB
Interfejs
120cm
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Wymiary: 105 x 68 x 38 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 120cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Pudrowy róż |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | SLIDER |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 2400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 85g |
| Wymiary | 105 x 68 x 38 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Akumulator |
YMS 2080PK SLIDER
8 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Pudrowy róż
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 800dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 2400dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Akumulator
- Wymiary
- 105 x 68 x 38 mm
- Waga
- 85g
- Model
- SLIDER
- Długość przewodu
- 120cm
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669328406
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także