MSI Płyta główna MAG B850 TOMAHAWK WIFI AM5 4DDR5 ATX
MSI Płyta główna MAG B850 TOMAHAWK WIFI AM5 4DDR5 ATX MSI Płyta główna MAG B850 TOMAHAWK WIFI AM5 4DDR5 ATX to płyta główna oparty na chipsecie AMD B850. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
MSI Płyta główna MAG B850 TOMAHAWK WIFI AM5 4DDR5 ATX
MSI Płyta główna MAG B850 TOMAHAWK WIFI AM5 4DDR5 ATX to płyta główna oparty na chipsecie AMD B850. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Kluczowe cechy
Grafika: 1x HDMI Obsługa HDMI 2.1 FRL, maksymalna rozdzielczość 8K 60 Hz . Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs sieciowy: Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Realtek 8126VB 5G LAN. Model: MAG B850 Tomahawk.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | AMD B850 |
| Format płyty | ATX |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Grafika | 1x HDMI Obsługa HDMI 2.1 FRL, maksymalna rozdzielczość 8K 60 Hz |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Realtek 8126VB 5G LAN |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 5 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 4 |
| Maks. wielkość pamięci | 256GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Model | MAG B850 Tomahawk |
| Porty USB na tylnym panelu | 10 |
| Producent chipsetu MB | AMD |
| RAID | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Wymiary | 243.84 x 304.8 mm |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio, 1 x 4pin wentylator procesora, 1 x 24pin ATX zasilanie, 1 x TPM, 1 x Czujnik otwarcia obudowy (chassis intrusion), 4 x USB 2.0/1.1, 2 x System panel (front), 1 x USB C, 3 x Adresowalna dioda LED, 2 x 8pin 12V zasilanie, 4 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 4 x USB 2.0, 1 x Przycisk BIOS Flash, 2 x USB 3.1, 2 x SMA, 1 x MIC (przód), 1 x Line Out (przód), 1 x USB 3.0, 1 x Przycisk Clear CMOS, 3 x USB 3.1 Type-C |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 11
- Wymiary
- 243.84 x 304.8 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Model
- MAG B850 Tomahawk
- Gniazdo procesora
- Socket AM5
- Chipset
- AMD B850
- Rodzina procesora
- AMD Ryzen
- Producent chipsetu MB
- AMD
- Maks. wielkość pamięci
- 256GB
- Maksymalna ilość urządzeń SATA
- 4
- RAID
- Tak
- Interfejs sieciowy
- Bluetooth
Realtek 8126VB 5G LAN
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be - Porty USB na tylnym panelu
- 10
- Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- 5
- Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- 4
- Port / Złącze COM (szeregowy)
- Nie
- Złącza zewnętrzne
- 1 x HDMI
1 x Line Out (przód)
1 x MIC (przód)
1 x Przycisk BIOS Flash
1 x Przycisk Clear CMOS
1 x RJ-45
1 x USB 3.0
2 x SMA
2 x USB 3.1
3 x USB 3.1 Type-C
4 x USB 2.0 - Złącza dostępne na płycie
- 1 x 4pin wentylator procesora
1 x 24pin ATX zasilanie
1 x Czujnik otwarcia obudowy (chassis intrusion)
1 x Przedni panel audio
1 x TPM
1 x USB C
2 x 8pin 12V zasilanie
2 x System panel (front)
3 x Adresowalna dioda LED
4 x USB 2.0/1.1
4 x USB 3.0 - Format płyty
- ATX
- Zintegrowany procesor
- Nie
- Maksymalna ilość urządzeń ATA
- 0
- FireWire (IEEE 1394)
- Nie
- Port / Złącze LPT (równoległy)
- Nie
- Grafika
- 1x HDMI Obsługa HDMI 2.1 FRL, maksymalna rozdzielczość 8K 60 Hz
- Liczba gniazd DDR5
- 4
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377402859
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także