Sapphire Technology Płyta główna PULSE B850M WIFI AM5 4DDR5 mATX
Sapphire Technology Płyta główna PULSE B850M WIFI AM5 4DDR5 mATX Sapphire Technology Płyta główna PULSE B850M WIFI AM5 4DDR5 mATX to płyta główna o taktowaniu 7600 MHz, oparty na chipsecie AMD B850. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Sapphire Technology Płyta główna PULSE B850M WIFI AM5 4DDR5 mATX
Sapphire Technology Płyta główna PULSE B850M WIFI AM5 4DDR5 mATX to płyta główna o taktowaniu 7600 MHz, oparty na chipsecie AMD B850. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Kluczowe cechy
Bios: SAPPHIRE CORE BIOS. Gniazda rozszerzeń: 1 x PCIe 4.0 x 16, 2 x M.2, 1 x PCIe 4.0 x 4. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs sieciowy: 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax.
Specyfikacja techniczna
| Bios | SAPPHIRE CORE BIOS |
| Chipset | AMD B850 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7600 MHz |
| Format płyty | micro ATX |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16, 2 x M.2, 1 x PCIe 4.0 x 4 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC897 HD Audio, 5.1 Channel |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 5 |
| Maks. wielkość pamięci | 256GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Model | PULSE B850M WIFI |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Porty USB na tylnym panelu | 8 |
| Pozostałe informacje | Dioda LED debugowania DRAM: żółta CPU: czerwona GPU: biała Boot: zielona |
| Producent chipsetu MB | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 9, AMD Ryzen 7 |
| Wymiary | 244 x 244 mm |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI, 1 x Line Out (zielony / headphones), 1 x MIC (różowy / microphone), 1 x RJ-45, 1 x Line In (błękitny), 1 x DisplayPort, 2 x SMA, 6 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 10
Windows 11 - Wymiary
- 244 x 244 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Częstotliwość szyny pamięci
- 7600 MHz
- Model
- PULSE B850M WIFI
- Gniazdo procesora
- Socket AM5
- Chipset
- AMD B850
- Rodzina procesora
- AMD Ryzen 3
AMD Ryzen 5
AMD Ryzen 7
AMD Ryzen 9 - Producent chipsetu MB
- AMD
- Maks. wielkość pamięci
- 256GB
- Gniazda rozszerzeń
- 1 x PCIe 4.0 x 4
1 x PCIe 4.0 x 16
2 x M.2 - Maksymalna ilość urządzeń SATA
- 4
- Karta dźwiękowa
- Realtek ALC897 HD Audio, 5.1 Channel
- Interfejs sieciowy
- 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s
Bluetooth
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax - Porty USB na tylnym panelu
- 8
- Porty USB do wyprowadzenia z płyty
- 7
- Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- 5
- Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- 0
- Port / Złącze COM (szeregowy)
- Nie
- Złącza zewnętrzne
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x Line In (błękitny)
1 x Line Out (zielony / headphones)
1 x MIC (różowy / microphone)
1 x RJ-45
2 x SMA
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
6 x USB 2.0 - Złącza dostępne na płycie
- 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C
2 x USB 2.0/1.1 - Format płyty
- micro ATX
- Zintegrowany procesor
- Nie
- FireWire (IEEE 1394)
- Nie
- Port / Złącze LPT (równoległy)
- Nie
- Bios
- SAPPHIRE CORE BIOS
- Liczba gniazd DDR5
- 4
- Pozostałe informacje
- Dioda LED debugowania DRAM: żółta CPU: czerwona GPU: biała Boot: zielona
Specyficzne kody
- EAN13
- 4895106296947
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także