Sapphire Technology Płyta główna PULSE A620AM 2DDR5 mATX
Sapphire Technology Płyta główna PULSE A620AM 2DDR5 mATX Sapphire Technology Płyta główna PULSE A620AM 2DDR5 mATX to płyta główna o taktowaniu 7600 MHz, oparty na chipsecie AMD A620A. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Sapphire Technology Płyta główna PULSE A620AM 2DDR5 mATX
Sapphire Technology Płyta główna PULSE A620AM 2DDR5 mATX to płyta główna o taktowaniu 7600 MHz, oparty na chipsecie AMD A620A. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Kluczowe cechy
Bios: SAPPHIRE CORE BIOS. Gniazda rozszerzeń: 1 x PCIe 4.0 x 16, 2 x M.2, 1 x PCIe 3.0 x 4. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs sieciowy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s, Realtek RTL8111K Gigabit Ethernet.
Specyfikacja techniczna
| Bios | SAPPHIRE CORE BIOS |
| Chipset | AMD A620A |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7600 MHz |
| Format płyty | micro ATX |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16, 2 x M.2, 1 x PCIe 3.0 x 4 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s, Realtek RTL8111K Gigabit Ethernet |
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC897 HD Audio, 5.1 Channel |
| Liczba gniazd DDR5 | 2 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Maks. wielkość pamięci | 64GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Model | PULSE A620AM |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 4 |
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Producent chipsetu MB | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 9, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 3 |
| Wymiary | 244 x 235 mm |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 2.0/1.1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI, 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo, 1 x Line Out (zielony / headphones), 1 x MIC (różowy / microphone), 1 x RJ-45, 1 x Line In (błękitny), 1 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 10
Windows 11 - Wymiary
- 244 x 235 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Częstotliwość szyny pamięci
- 7600 MHz
- Model
- PULSE A620AM
- Gniazdo procesora
- Socket AM5
- Chipset
- AMD A620A
- Rodzina procesora
- AMD Ryzen 3
AMD Ryzen 5
AMD Ryzen 7
AMD Ryzen 9 - Producent chipsetu MB
- AMD
- Maks. wielkość pamięci
- 64GB
- Gniazda rozszerzeń
- 1 x PCIe 3.0 x 4
1 x PCIe 4.0 x 16
2 x M.2 - Maksymalna ilość urządzeń SATA
- 4
- RAID
- Nie
- Karta dźwiękowa
- Realtek ALC897 HD Audio, 5.1 Channel
- Interfejs sieciowy
- 1 x 10/100/1000 Mbit/s
Realtek RTL8111K Gigabit Ethernet - Porty USB na tylnym panelu
- 6
- Porty USB do wyprowadzenia z płyty
- 4
- Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- 4
- Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- 0
- Port / Złącze COM (szeregowy)
- Nie
- Złącza zewnętrzne
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x Line In (błękitny)
1 x Line Out (zielony / headphones)
1 x MIC (różowy / microphone)
1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo
1 x RJ-45
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
4 x USB 2.0 - Złącza dostępne na płycie
- 1 x USB 2.0/1.1
1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A - Format płyty
- micro ATX
- Zintegrowany procesor
- Nie
- FireWire (IEEE 1394)
- Nie
- Port / Złącze LPT (równoległy)
- Nie
- Bios
- SAPPHIRE CORE BIOS
- Liczba gniazd DDR5
- 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4895106296879
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także