Sapphire Technology Płyta główna B650M-E AM5 2DDR5 mATX
Sapphire Technology Płyta główna B650M-E AM5 2DDR5 mATX Sapphire Technology Płyta główna B650M-E AM5 2DDR5 mATX to płyta główna o taktowaniu 7600 MHz, oparty na chipsecie AMD B650 . Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Sapphire Technology Płyta główna B650M-E AM5 2DDR5 mATX
Sapphire Technology Płyta główna B650M-E AM5 2DDR5 mATX to płyta główna o taktowaniu 7600 MHz, oparty na chipsecie AMD B650 . Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Kluczowe cechy
Bios: SAPPHIRE CORE BIOS. Gniazda rozszerzeń: 1 x PCIe 4.0 x 16, 2 x M.2, 1 x PCIe 4.0 x 4. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs sieciowy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s, Realtek RTL8125BG 2.5 Gigabit Ethernet.
Specyfikacja techniczna
| Bios | SAPPHIRE CORE BIOS |
| Chipset | AMD B650 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7600 MHz |
| Format płyty | micro ATX |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16, 2 x M.2, 1 x PCIe 4.0 x 4 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s, Realtek RTL8125BG 2.5 Gigabit Ethernet |
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC897 HD Audio, 5.1 Channel |
| Liczba gniazd DDR5 | 2 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Maks. wielkość pamięci | 96GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Model | SAPPHIRE B650M-E |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Porty USB na tylnym panelu | 8 |
| Producent chipsetu MB | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 9, AMD Ryzen 7 |
| Wymiary | 244 x 235 mm |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI, 1 x Line Out (zielony / headphones), 1 x MIC (różowy / microphone), 1 x RJ-45, 1 x Line In (błękitny), 1 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 10
Windows 11 - Wymiary
- 244 x 235 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Częstotliwość szyny pamięci
- 7600 MHz
- Model
- SAPPHIRE B650M-E
- Gniazdo procesora
- Socket AM5
- Chipset
- AMD B650
- Rodzina procesora
- AMD Ryzen 3
AMD Ryzen 5
AMD Ryzen 7
AMD Ryzen 9 - Producent chipsetu MB
- AMD
- Maks. wielkość pamięci
- 96GB
- Gniazda rozszerzeń
- 1 x PCIe 4.0 x 4
1 x PCIe 4.0 x 16
2 x M.2 - Maksymalna ilość urządzeń SATA
- 4
- Karta dźwiękowa
- Realtek ALC897 HD Audio, 5.1 Channel
- Interfejs sieciowy
- 1 x 10/100/1000 Mbit/s
Realtek RTL8125BG 2.5 Gigabit Ethernet - Porty USB na tylnym panelu
- 8
- Porty USB do wyprowadzenia z płyty
- 6
- Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- 4
- Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- 0
- Port / Złącze COM (szeregowy)
- Nie
- Złącza zewnętrzne
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x Line In (błękitny)
1 x Line Out (zielony / headphones)
1 x MIC (różowy / microphone)
1 x RJ-45
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
6 x USB 2.0 - Złącza dostępne na płycie
- 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2 x USB 2.0/1.1 - Format płyty
- micro ATX
- Zintegrowany procesor
- Nie
- FireWire (IEEE 1394)
- Nie
- Port / Złącze LPT (równoległy)
- Nie
- Bios
- SAPPHIRE CORE BIOS
- Liczba gniazd DDR5
- 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4895106296848
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także