MSI Płyta główna MAG B850M MORTAR WIFI AM5 4DDR5 mATX
MSI Płyta główna MAG B850M MORTAR WIFI AM5 4DDR5 mATX MSI Płyta główna MAG B850M MORTAR WIFI AM5 4DDR5 mATX to płyta główna o taktowaniu 8200 MHz, oparty na chipsecie AMD B850. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
MSI Płyta główna MAG B850M MORTAR WIFI AM5 4DDR5 mATX
MSI Płyta główna MAG B850M MORTAR WIFI AM5 4DDR5 mATX to płyta główna o taktowaniu 8200 MHz, oparty na chipsecie AMD B850. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Kluczowe cechy
Gniazda rozszerzeń: 1 x PCIe 4.0 x 4, 1 x PCIe 5.0 x16. Grafika: 1 x HDMI - Obsługa HDMI 2.1 FRL, maksymalna rozdzielczość 8K przy 60Hz. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs sieciowy: Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 1 x 10/100/1000/2500/5000 Mbit/s.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | AMD B850 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8200 MHz |
| Format płyty | micro ATX |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 4, 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Grafika | 1 x HDMI - Obsługa HDMI 2.1 FRL, maksymalna rozdzielczość 8K przy 60Hz |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 1 x 10/100/1000/2500/5000 Mbit/s |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 5 |
| Maks. wielkość pamięci | 256GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Model | MAG B850M MORTAR WIFI |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Porty USB na tylnym panelu | 9 |
| Producent chipsetu MB | AMD |
| RAID | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Wymiary | 243.84 x 243.84 mm |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x 8pin 12V zasilanie, 4 x 4pin wentylator obudowy, 1 x Taśma LED RGB, 1 x 4pin wentylator procesora chłodzenie cieczą, 4 x EZ Debug LED, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x EZ Conn-header, 1 x Złącze kontrolera strojenia, 1 x 8-pin PCIe, 1 x EZ Memory Detection LED, 1 x Prze... |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI, 1 x Line Out (zielony / headphones), 1 x MIC (różowy / microphone), 1 x RJ-45, 1 x S/PDIF, 1 x Przycisk BIOS Flash, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x SMA, 1 x Przycisk Clear CMOS, 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 11
- Wymiary
- 243.84 x 243.84 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Częstotliwość szyny pamięci
- 8200 MHz
- Model
- MAG B850M MORTAR WIFI
- Gniazdo procesora
- Socket AM5
- Chipset
- AMD B850
- Rodzina procesora
- AMD Ryzen
- Producent chipsetu MB
- AMD
- Maks. wielkość pamięci
- 256GB
- Gniazda rozszerzeń
- 1 x PCIe 4.0 x 4
1 x PCIe 5.0 x16 - Maksymalna ilość urządzeń SATA
- 4
- RAID
- Tak
- Interfejs sieciowy
- 1 x 10/100/1000/2500/5000 Mbit/s
Bluetooth
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be - Porty USB na tylnym panelu
- 9
- Porty USB do wyprowadzenia z płyty
- 7
- Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- 6
- Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- 5
- Port / Złącze COM (szeregowy)
- Nie
- Złącza zewnętrzne
- 1 x HDMI
1 x Line Out (zielony / headphones)
1 x MIC (różowy / microphone)
1 x Przycisk BIOS Flash
1 x Przycisk Clear CMOS
1 x RJ-45
1 x S/PDIF
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
2 x SMA
3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A - Złącza dostępne na płycie
- 1 x 4pin wentylator procesora
1 x 4pin wentylator procesora chłodzenie cieczą
1 x 8-pin PCIe
1 x 24pin ATX zasilanie
1 x Czujnik otwarcia obudowy (chassis intrusion)
1 x EZ Conn-header
1 x EZ Memory Detection LED
1 x Przedni panel audio
1 x TPM
1 x Taśma LED RGB
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x Złącze kontrolera strojenia
2 x 8pin 12V zasilanie
2 x System panel (front)
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
3 x Adresowalna dioda LED
3 x M.2
4 x 4pin wentylator obudowy
4 x EZ Debug LED
4 x SATA III 6Gb/s
4 x USB 2.0/1.1 - Format płyty
- micro ATX
- Zintegrowany procesor
- Nie
- FireWire (IEEE 1394)
- Nie
- Port / Złącze LPT (równoległy)
- Nie
- Grafika
- 1 x HDMI - Obsługa HDMI 2.1 FRL, maksymalna rozdzielczość 8K przy 60Hz
- Liczba gniazd DDR5
- 4
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377321150
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także