Asus Płyta główna ROG CROSSHAIR X870E APEX
Asus Płyta główna ROG CROSSHAIR X870E APEX Asus Płyta główna ROG CROSSHAIR X870E APEX to płyta główna o taktowaniu 9600 MHz, oparty na chipsecie AMD X870E. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Asus Płyta główna ROG CROSSHAIR X870E APEX
Asus Płyta główna ROG CROSSHAIR X870E APEX to płyta główna o taktowaniu 9600 MHz, oparty na chipsecie AMD X870E. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Kluczowe cechy
Bios: 2 x 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS. Gniazda rozszerzeń: 2 x PCIe 5.0 x16, 1 x PCIe 3.0 x 1, 1 x PCIe 4.0 x 4, 2 x PCIe 4.0 x 16. Grafika: 2 porty USB4 (40 Gb/s) obsługują wyjścia wyświetlacza USB Type-C. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Bios | 2 x 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Chipset | AMD X870E |
| Częstotliwość szyny pamięci | 9600 MHz |
| Format płyty | ATX |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 5.0 x16, 1 x PCIe 3.0 x 1, 1 x PCIe 4.0 x 4, 2 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Grafika | 2 porty USB4 (40 Gb/s) obsługują wyjścia wyświetlacza USB Type-C |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 1 x 10/100/1000/2500/5000 Mbit/s |
| Liczba gniazd DDR5 | 2 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 6 |
| Maks. wielkość pamięci | 128GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Model | ROG CROSSHAIR X870E APEX |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 10 |
| Porty USB na tylnym panelu | 10 |
| Producent chipsetu MB | AMD |
| RAID | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Wymiary | 30.5 x 24.4 cm |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x Adresowalna dioda LED, 2 x 8pin 12V zasilanie, 1 x 4pin wentylator procesora chłodzenie cieczą, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x 4pin wentylator obudowy Extra Flow, 1 x 8-pin PCIe, 4 x SATA II 3Gb/s, 2 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x 4pin wentylator o pełnej prędkości (Full Speed), 1 x System pane... |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo, 1 x Line Out (zielony / headphones), 1 x MIC (różowy / microphone), 1 x RJ-45, 1 x S/PDIF, 1 x Przycisk BIOS Flash, 1 x Przycisk Clear CMOS, 2 x USB4 Typ-C, 1 x Wi-Fi Module, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 5 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 11
- Wymiary
- 30.5 x 24.4 cm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Częstotliwość szyny pamięci
- 9600 MHz
- Model
- ROG CROSSHAIR X870E APEX
- Gniazdo procesora
- Socket AM5
- Chipset
- AMD X870E
- Rodzina procesora
- AMD Ryzen
- Producent chipsetu MB
- AMD
- Maks. wielkość pamięci
- 128GB
- Gniazda rozszerzeń
- 1 x PCIe 3.0 x 1
1 x PCIe 4.0 x 4
2 x PCIe 4.0 x 16
2 x PCIe 5.0 x16 - Maksymalna ilość urządzeń SATA
- 4
- RAID
- Tak
- Interfejs sieciowy
- 1 x 10/100/1000/2500/5000 Mbit/s
Bluetooth
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be - Porty USB na tylnym panelu
- 10
- Porty USB do wyprowadzenia z płyty
- 10
- Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- 6
- Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- 6
- Port / Złącze COM (szeregowy)
- Nie
- Złącza zewnętrzne
- 1 x Line Out (zielony / headphones)
1 x MIC (różowy / microphone)
1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo
1 x Przycisk BIOS Flash
1 x Przycisk Clear CMOS
1 x RJ-45
1 x S/PDIF
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x Wi-Fi Module
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2 x USB4 Typ-C
5 x USB 3.2 Gen 2 Type-A - Złącza dostępne na płycie
- 1 x 4-pin wentylator chłodzenia cieczą
1 x 4pin wentylator obudowy Extra Flow
1 x 4pin wentylator opcjonalny procesora (OPT)
1 x 4pin wentylator procesora
1 x 4pin wentylator procesora chłodzenie cieczą
1 x 8-pin PCIe
1 x 24pin ATX zasilanie
1 x Czujnik temperatury
1 x System panel (front)
2 x 4pin wentylator obudowy
2 x 4pin wentylator o pełnej prędkości (Full Speed)
2 x 8pin 12V zasilanie
2 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
3 x Adresowalna dioda LED
3 x M.2
4 x SATA II 3Gb/s
4 x USB 2.0/1.1
4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A - Format płyty
- ATX
- Zintegrowany procesor
- Nie
- FireWire (IEEE 1394)
- Nie
- Port / Złącze LPT (równoległy)
- Nie
- Grafika
- 2 porty USB4 (40 Gb/s) obsługują wyjścia wyświetlacza USB Type-C
- Bios
- 2 x 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
- Liczba gniazd DDR5
- 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387890240
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także