MSI Płyta główna B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 4DDR5 ATX
MSI Płyta główna B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 4DDR5 ATX MSI Płyta główna B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 4DDR5 ATX to płyta główna o taktowaniu 8200 MHz, oparty na chipsecie AMD B850. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
MSI Płyta główna B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 4DDR5 ATX
MSI Płyta główna B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 4DDR5 ATX to płyta główna o taktowaniu 8200 MHz, oparty na chipsecie AMD B850. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Kluczowe cechy
Gniazda rozszerzeń: 1 x PCIe 4.0 x 16, 1 x PCIe 3.0 x 1, 1 x PCIe 4.0 x 4. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs sieciowy: Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, Bluetooth. Karta dźwiękowa: Realtek ALC897 7.1-Channel High Definition Audio .
Specyfikacja techniczna
| Chipset | AMD B850 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8200 MHz |
| Format płyty | ATX |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16, 1 x PCIe 3.0 x 1, 1 x PCIe 4.0 x 4 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, Bluetooth |
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC897 7.1-Channel High Definition Audio |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 5 |
| Maks. wielkość pamięci | 256GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Model | B850 GAMING PLUS WIFI6E |
| Port / Złącze COM (szeregowy) | Tak |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Porty USB na tylnym panelu | 8 |
| Producent chipsetu MB | AMD |
| RAID | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Wymiary | 243.84 x 304.8 mm |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora chłodzenie cieczą, 4 x EZ Debug LED, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x EZ Conn-header, 1 x Złącze kontrolera strojenia, 1 x EZ Memory Detection LED, 1 x Przedni panel audio, 1 x 4pin wentylator procesora, 1 x 24pin ATX zasilanie, 1 x Port szereg... |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI, 1 x Line Out (zielony / headphones), 1 x MIC (różowy / microphone), 1 x RJ-45, 1 x Line In (błękitny), 1 x DisplayPort, 1 x Przycisk BIOS Flash, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x SMA, 1 x Przycisk Clear CMOS, 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 11
- Wymiary
- 243.84 x 304.8 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Częstotliwość szyny pamięci
- 8200 MHz
- Model
- B850 GAMING PLUS WIFI6E
- Gniazdo procesora
- Socket AM5
- Chipset
- AMD B850
- Rodzina procesora
- AMD Ryzen
- Producent chipsetu MB
- AMD
- Maks. wielkość pamięci
- 256GB
- Gniazda rozszerzeń
- 1 x PCIe 3.0 x 1
1 x PCIe 4.0 x 4
1 x PCIe 4.0 x 16 - Maksymalna ilość urządzeń SATA
- 4
- RAID
- Tak
- Karta dźwiękowa
- Realtek ALC897 7.1-Channel High Definition Audio
- Interfejs sieciowy
- 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s
Bluetooth
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax - Porty USB na tylnym panelu
- 8
- Porty USB do wyprowadzenia z płyty
- 7
- Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- 6
- Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- 5
- Port / Złącze COM (szeregowy)
- Tak
- Złącza zewnętrzne
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x Line In (błękitny)
1 x Line Out (zielony / headphones)
1 x MIC (różowy / microphone)
1 x Przycisk BIOS Flash
1 x Przycisk Clear CMOS
1 x RJ-45
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
2 x SMA
3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A - Złącza dostępne na płycie
- 1 x 4pin wentylator procesora
1 x 4pin wentylator procesora chłodzenie cieczą
1 x 24pin ATX zasilanie
1 x Czujnik otwarcia obudowy (chassis intrusion)
1 x EZ Conn-header
1 x EZ Memory Detection LED
1 x Port szeregowy (COM)
1 x Przedni panel audio
1 x TPM
1 x Taśma LED RGB
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x Złącze kontrolera strojenia
2 x 8pin 12V zasilanie
2 x M.2
2 x System panel (front)
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
3 x Adresowalna dioda LED
4 x 4pin wentylator obudowy
4 x EZ Debug LED
4 x SATA III 6Gb/s
4 x USB 2.0/1.1 - Format płyty
- ATX
- Zintegrowany procesor
- Nie
- FireWire (IEEE 1394)
- Nie
- Port / Złącze LPT (równoległy)
- Nie
- Liczba gniazd DDR5
- 4
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377365321
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także