Gembird Mysz optyczna bezprzewodowa czarna
14,99 zł
Brutto
Gembird Mysz optyczna bezprzewodowa czarna. Model: MUSW-4B-01. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Gembird Mysz optyczna bezprzewodowa czarna
Gembird Mysz optyczna bezprzewodowa czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MUSW-4B-01
Model
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 103,5 x 66 x 38 mm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Model | MUSW-4B-01 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.066kg |
| Wymiary | 103,5 x 66 x 38 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
MUSW-4B-01
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 4
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 800dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 103,5 x 66 x 38 mm
- Waga
- 0.066kg
- Model
- MUSW-4B-01
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8716309103855
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także