Thermaltake Obudowa - S200 Tempered Glass ARGB 3x12cm Snow
Thermaltake Obudowa - S200 Tempered Glass ARGB 3x12cm Snow Thermaltake Obudowa - S200 Tempered Glass ARGB 3x12cm Snow to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Thermaltake Obudowa - S200 Tempered Glass ARGB 3x12cm Snow
Thermaltake Obudowa - S200 Tempered Glass ARGB 3x12cm Snow to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód). Panel boczny: Tak (NIE ZAZNACZAĆ), Szkło hartowane.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon, 1 x słuchawki.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Maksymalna długość zasilacza | 190mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód) |
| Panel boczny | Tak (NIE ZAZNACZAĆ), Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary | 460 x 210 x 395,3 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon, 1 x słuchawki |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 460 x 210 x 395,3 mm
- Waga
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 3
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 5
- Złącza na przednim panelu
- 1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
Tak (NIE ZAZNACZAĆ) - Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Zainstalowane wentylatory
- 3 x 120 mm ARGB (przód)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (przód)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (przód) - Maksymalna długość zasilacza
- 190mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4713227533652
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także