Zalman Obudowa P10 NAMU mATX Mini Tower Black
Zalman Obudowa P10 NAMU mATX Mini Tower Black Zalman Obudowa P10 NAMU mATX Mini Tower Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini Tower Typ obudowy Micro ATX.
Zalman Obudowa P10 NAMU mATX Mini Tower Black
Zalman Obudowa P10 NAMU mATX Mini Tower Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra). Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół), 2 x 120/140 mm (przód). Wymiary: 423 x 216 x 422 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power, Reset.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Maksymalna długość zasilacza | 140mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół), 2 x 120/140 mm (przód) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary | 423 x 216 x 422 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 2 x 120 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power, Reset |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 423 x 216 x 422 mm
- Waga
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format obudowy
- Micro ATX
- Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.0
1 x USB Typ C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
Power
Reset - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
2 x 120 mm (przód) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (góra) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
2 x 120/140 mm (przód)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół) - Maksymalna długość zasilacza
- 140mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 8800263650378
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także