Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB czarna
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB czarna Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower.
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB czarna
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 473,5 x 215 x 454 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 7.2kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 473,5 x 215 x 454 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 473,5 x 215 x 454 mm
- Waga
- 7.2kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Wentylator
- 12 cm
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 6
- Air Duct
- Nie
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172703570
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także