IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI
IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI
IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite TF2215MC-B2.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 14ms |
| Częstotliwość pionowa max. | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 82kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.4kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 42.5mm |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite TF2215MC-B2 |
| Obszar widzialny w pionie | 267.786mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.064mm |
| Plamka matrycy | 0.24795mm |
| Pobór mocy | 21W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 520mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.4kg |
| Wysokość | 315mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.4kg
- Model
- ProLite TF2215MC-B2
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 21.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 267.786mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 476.064mm
- Plamka matrycy
- 0.24795mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 14ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B) - Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CB
CE
CU
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 21W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 315mm
- Szerokość
- 520mm
- Głębokość
- 42.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 31.4kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 82kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 56Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 75Hz
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570116768
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także