Dell Monitor 27 cali S2725DC QHD IPS/2560x1440/HDMI/DP/3Y
Dell Monitor 27 cali S2725DC QHD IPS/2560x1440/HDMI/DP/3Y Dell Monitor 27 cali S2725DC QHD IPS/2560x1440/HDMI/DP/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor 27 cali S2725DC QHD IPS/2560x1440/HDMI/DP/3Y
Dell Monitor 27 cali S2725DC QHD IPS/2560x1440/HDMI/DP/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Podstawa Kabel zasilający Kabel USB-C Instrukcja . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Podstawa Kabel zasilający Kabel USB-C Instrukcja |
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 58.87mm |
| Głębokość z podstawą | 201.83mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | S2725DC |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 21W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 611.34mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.62kg |
| Waga z podstawą | 6.48kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 355.98mm |
| Wysokość z podstawą | 500.13mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.62kg
- Model
- S2725DC
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 335.66mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 596.74mm
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB (Type C)
2 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 21W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Monitor Podstawa Kabel zasilający Kabel USB-C Instrukcja
- Wysokość
- 355.98mm
- Szerokość
- 611.34mm
- Głębokość
- 58.87mm
- Wysokość z podstawą
- 500.13mm
- Głębokość z podstawą
- 201.83mm
- Waga z podstawą
- 6.48kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116691426
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także