Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X BLACK V2 CPU Cooler
59,00 zł
Brutto
Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X BLACK V2 CPU Cooler Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X BLACK V2 CPU Cooler to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X BLACK V2 CPU Cooler
Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X BLACK V2 CPU Cooler to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851
Gniazdo procesora
29dB
Poziom hałasu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Miedziany
Podstawka / Blok CPU
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 95 x 75 x 135 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Poziom hałasu | 29dB |
| Przepływ powietrza | 38.96cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Wymiary | 95 x 75 x 135 mm |
CNPS4X BLACK V2
16 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- Nie
- Wymiary
- 95 x 75 x 135 mm
- Waga
- Wentylator
- 9.2 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1700
LGA1851
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- Przepływ powietrza
- 38.96cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- Ilość rurek Heatpipe
- Poziom hałasu
- 29dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
Specyficzne kody
- EAN13
- 8800263650477
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także