Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm
Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm
Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Rozmiar radiatora: 240 mm. Wymiary: 456 x 334 x 444 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | RGB |
| Pozostałe parametry | Rozmiar radiatora: 240 mm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 300obr./min |
| Przepływ powietrza | 73.5cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Waga | 1.55kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 456 x 334 x 444 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- RGB
- Wymiary
- 456 x 334 x 444 mm
- Waga
- 1.55kg
- Wentylator
- 12 cm
- Pozostałe parametry
- Rozmiar radiatora: 240 mm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2100obr./min
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1700
LGA1851
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- 300obr./min
- Przepływ powietrza
- 73.5cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Cieczą
- Liczba wentylatorów
- 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006685418
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także